ZGŁOŚ KANDYDATA DO NAGRODY REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA

„Człowiek jest wielki (…)  nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi” te słowa Jana Pawła II wypowiedziane w Manili w 1981 roku stały się dewizą nie tylko pierwszej edycji Targów Dobroczynności „Veritatis Splendor”, ale także akcji społecznej #DobroCzyń, która kontynuuje idee promowania dobroczynności w Małopolsce, Polsce i na całym świecie.

Akcja #DobroCzyń jest naturalną kontynuacją działań promocyjnych i integrujących dla członków organizacji pozarządowych z całego świata skupionych wokół misji pomagania drugiemu człowiekowi.

Ideą akcji jest wspólne promowanie najważniejszych idei i działań dobroczynnych prowadzonych przez organizacje skupione wokół Targów Dobroczynności i Nagrody Veritatis Splendor pomiędzy kolejnymi ich  edycjami.

#DobroCzyń ma na celu integrować organizacje dobroczynne, pomagać w promocji ważnych wydarzeń i codziennej działalności na rzecz drugiego człowieka poprzez m.in.:

• budowę społeczności skupionej wokół grupy #DobroCzyń na Facebooku
• cykl spotkań i szkoleń przeprowadzonych przez ambasadorów akcji – osoby znane i cenione, które podzielą się swoimi doświadczeniami z codziennej działalności  dobroczynnej
• wzajemną wymianę doświadczeń i pomysłów
• podtrzymanie i umacnianie kontaktów zawartych podczas Targów Dobroczynności
• informowanie o możliwościach i perspektywach wsparcia finansowego i technicznego jakie oferuje Województwo Małopolskie organizacjom pozarządowym
• przekazywanie najważniejszych informacji związanych z kolejną edycją Targów Dobroczynności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.